




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
⚔️ Мачете ручної роботи N690
Надійний і потужний інструмент для активного відпочинку та роботи 🔥
Кований дизайн, високі характеристики та якісний чохол роблять його незамінним у будь-яких умовах 💯
Особливості:
🔹 Клинок із нержавіючої сталі N690, твердість 60–61 HRC
🔹 Фініш – блеквош для стильного вигляду
🔹 Суцільнометалевий, накладки з G10 ⚡
🔹 Шкіряний чохол з підвісом на ремінь або систему MOLLE 🎒
🔹 Легко рубає, стругає і коле невеликі дрова чи кущі 🌲
Характеристики:
📏 Загальна довжина – 410 мм
📏 Довжина клинка – 280 мм
📏 Ширина клинка – 50 мм
📏 Товщина обуха – 4,3 мм
⚖️ Вага – 475 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага ножа | 470 г |
| Гарантійний термін | 7 міс |
| Довжина ножа | 410 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Сірий |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 570 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 280 мм |
| Товщина леза | 4.3 мм |
| Ширина леза | 50 мм |
- Ціна: 8 700 ₴




