Новинка










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Розвідка ГУР #1».
📍 Виготовлений із нержавіючої сталі марки 95Х18.
Твердість - 58 одиниць.
Дана сталь не вимагає жодного догляду і добре тримає заточку.
Гравіювання на клинку нанесено лазером.
Руків'я з капа клену, просочене олією.
Лиття - латунь.
Шкіряний чохол у комплекті, з підвісом на ремінь.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 265 мм
✔️ Довжина клинка - 150 мм
✔️ Ширина клинка - 36 мм
✔️ Товщина обуха - 2.4 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 265 мм |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 95Х18 |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 150 мм |
| Товщина леза | 2.4 мм |
| Ширина леза | 36 мм |
- Ціна: 2 950 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ніж ручної роботи «Розвідка ГУР #1» зі шкіряними піхвами нескладний 95х18/58 HRC.
2 950 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



