Новинка










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Пчак #9».
📍 Клинок виготовлений із сталі р6м5 (циркулярна пила).
Твердість 60 одиниць.
Клинок травлений, матовий.
Загострений як бритва.
Руківʼя з дуба та мікарти.
Шкіряний чохол у комплекті, з підвісом на ремінь.
Тиснення на чохлі «Special».
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 275 мм
✔️ Довжина клинка - 145 мм
✔️ Ширина клинка - 41 мм
✔️ Товщина обуха - 3.8 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 275 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 145 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
| Ширина леза | 41 мм |
- Ціна: 3 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ніж ручної роботи для полювання та риболовлі «Пчак #9» зі шкіряними піхвами р6м5/60 HRC.
3 200 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




