Новинка










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Форк складного ножа «Spyderco para 3»
📍 Корпус ножа як на оригіналі, але клинок виготовлений нами зі сталі М390, австрійська, нержавіюча.
Твердість 62 одиниці з кріо обробкою.
Спуски від обуха, зведення в 0,
Фініш клинка - машинний сатін.
Накладки з карбону.
Є кліпса для носіння.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 190 мм
✔️ Довжина клинка - 80 мм
✔️ Ширина клинка - 29.5 мм
✔️ Товщина обуха - 3.4 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 190 мм |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал рукоятки | Карбон |
| Поверхня | Сатин |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 62 HRC |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Товщина леза | 3.4 мм |
| Ширина леза | 29.5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина леза, мм | 10 |
- Ціна: 5 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Форк складного ножа «Spyderco para 3»
5 100 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

