Новинка










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Звертаємо вашу увагу, що цей ніж виготовляється лише під замовлення.
⚔️ Ексклюзивний ніж ручної роботи «Перо #5».
⌛️ Термін виготовлення даного ножа близько 2-3 тижнів.
📍 Клинок виготовлений із кованої сталі марки Х12МФ.
Твердість 60-61 одиниця.
Різьба по клинку повністю ручна.
Руків’я з грабу, теж ручна різьба.
Больстер - гібрид.
Заточен під 38 градусів, як бритва.
Шкіряний чохол у комплекті, ручне тиснення, з підвісом на ремінь.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 310 мм
✔️ Довжина клинка - 150 мм
✔️ Ширина клинка - 35 мм
✔️ Товщина обуха - 4.8 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 310 мм |
| Довжина рукоятки | 160 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 150 мм |
| Товщина леза | 4.8 мм |
| Ширина леза | 35 мм |
- Ціна: 24 370 ₴
- В наявності
Ексклюзивний ніж ручної роботи «Перо #5» зі шкіряними піхвами Х12МФ/HRC 61.
24 370 ₴
- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


