Новинка










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний ніж робимо тільки під замовлення. Термін виготовлення - 2-3 тижні.
⚔️ Ніж ручної роботи «Крук #2».
📍 Виготовлений із австрійської нержавіючої сталі марки N690.
Твердість 61 одиниця.
Спуски прямі.
Фініш клинка - блеквош.
Загострений як бритва.
Ніж суцільнометалевий, накладки з G10 на трьох заклепках.
Ножни з кайдексу в комплекті.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 265 мм
✔️ Довжина клинка - 130 мм
✔️ Ширина клинка - 32 мм
✔️ Товщина обуха - 4.8 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 265 мм |
| Довжина рукоятки | 135 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | N690 |
| Поверхня | Стоунвош |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 130 мм |
| Товщина леза | 4.8 мм |
| Ширина леза | 32 мм |
- Ціна: 5 250 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ніж ручної роботи «Крук #2» з піхвами з кайдексу N690/61 HRC.
5 250 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

