Новинка










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Бойовий ніж ручної роботи за типом Глока. Третя версія (Глок #3).
📍 Виготовлений із сталі марки У8А.
Твердість 60 одиниць.
Зведення спусків в 0,8 мм.
Загострений під кутом 40 градусів.
Руків‘я з якісної гуми.
Гарда з нержавіючої сталі, тильник - дюралюміній.
Ніж розбірний, тильник відкручується, знімається руківʼя та можна замінити гарду на маленьку або велику, вони в комплекті.
Ніж дуже зручний та надійний!
Ножни зі шкіри в комплекті, за допомогою паракорда можна закріпити куди завгодно.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 290 мм
✔️ Довжина клинка - 165 мм
✔️ Ширина клинка - 26 мм
✔️ Товщина обуха - 4.4 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 290 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал рукоятки | Гума |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 165 мм |
| Товщина леза | 4.4 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
- Ціна: 4 850 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Бойовий тактичний ніж ручної роботи «Глок #3» з піхвами зі шкіри У8А/60 HRC.
4 850 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



