Новинка










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шанові покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ексклюзивний ніж ручної роботи «Пластун #3».
📍 Клинок виготовлений із нержавіючої сталі марки 110Х18.
Твердість 60 одиниць.
Хаотичне гравіювання на клинку.
Спуски вогнуті.
Руківʼя з рогу лося, ручне різьблення.
Больстер - нержавіюча сталь.
Шкіряний чохол у комплекті, з підвісом на ремінь та лямкою на молі.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 365 мм
✔️ Довжина клинка - 220 мм
✔️ Ширина клинка - 27 мм
✔️ Товщина обуха - 6 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 365 мм |
| Довжина рукоятки | 145 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 220 мм |
| Товщина леза | 6 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
- Ціна: 18 780 ₴
- В наявності
Ексклюзивний ніж ручної роботи «Пластун #3» з піхвами зі шкіри 110Х18/60 HRC.
18 780 ₴
- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



