




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
🔪 Кухонний ніж ручної роботи «Шеф #14».
📍 Клинок виготовлений з австрійської нержавіючої сталі марки N690.
Твердість 60-61 одиниця.
Фініш клинка - машинний сатін.
Спуски прямі, зведення в 0,3 мм.
Загострений під 34 градусів.
Ніж суцільнометалевий, накладки з мікарти.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 300 мм
✔️ Довжина клинка - 175 мм
✔️ Ширина клинка - 40 мм
✔️ Товщина обуха - 2.6 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал рукоятки | Микарта |
| Довжина леза | 175 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ножа | 300 мм |
| Довжина ручки | 125 мм |
| Матеріал леза | N690 |
| Стан | Нове |
| Твердість різального леза | 61 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Товщина леза | 2.6 мм |
| Ширина леза | 40 мм |
- Ціна: 5 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Кухонний ніж ручної роботи «Шеф #14» зі сталі N690/61 HRC.
5 500 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
