




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Фінка #16».
📍 Клинок виготовлений з кованої сталі марки Х12МФ.
Твердість 60 одиниць.
Спуски прямі, зведення в 0.4 мм.
Клинок матовий, травлення у хлорному залізі.
Руківʼя - комель зебрано, чорна вставка граб.
Больстер та тильник - нейзильбер.
Шкіряний чохол у комплекті, з підвісом на ремінь.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 255 мм
✔️ Довжина клинка - 135 мм
✔️ Ширина клинка - 23 мм
✔️ Товщина обуха - 4.8 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 255 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Чорний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 135 мм |
| Товщина леза | 4.8 мм |
| Ширина леза | 23 мм |
- Ціна: 4 800 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ніж ручної роботи «Фінка #16» зі шкіряними піхвами Х12МФ/60 HRC.
4 800 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




