




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
🗡 Кортик ручної роботи «Ягуар #3».
📍 Клинок виготовлений з кованої сталі марки х12мф.
Твердість 60 одиниць.
Фініш клинка - повздовжній ручний сатин.
Руків’я різне з капралону, монтаж сквозний.
Больстер та тильник латунь.
Шкіряний чохол у комплекті, з підвісом на ремінь та на молле.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 310 мм
✔️ Довжина клинка - 190 мм
✔️ Ширина клинка - 23 мм
✔️ Товщина обуха - 5.8 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 310 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Поверхня | Сатин |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 190 мм |
| Товщина леза | 5.8 мм |
| Ширина леза | 23 мм |
- Ціна: 7 150 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Бойовий кортик ручної роботи «Ягуар #3» з піхвами зі шкіри нескладний Х12МФ/60 HRC.
7 150 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


