




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж кинджального типу ручної роботи «Персей #1».
📍 Клинок виготовлений із нержавіючої сталі марки 95Х18.
Твердість 60 одиниць.
Спуски прямі, зведення в 0,5 мм.
Загострений під кутом 38 градусів.
Фініш клинка - стоунвош.
Накладки з G10 на двох гвинтах.
Ножни з кайдекса у комплекті.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 200 мм
✔️ Довжина клинка - 90 мм
✔️ Ширина клинка - 33 мм
✔️ Товщина обуха - 4 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 95Х18 |
| Матеріал рукоятки | Микарта |
| Поверхня | Стоунвош |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Ширина леза | 33 мм |
- Ціна: 5 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ніж кинджального типу ручної роботи «Персей #1» з піхвами з кайдексу 95Х18/60 HRC.
5 100 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



