




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Обвалочний #3».
📍 Клинок виготовлений з ламінованої дамаської сталі.
Склад - по середині сталь х12мф, обкладки нікель та 60с2а (ресора).
Твердість 60-61 одиниця.
Спуски прямі, зведення в 0,7 мм.
Руків‘я з - ясень торцевий спил.
Больстер - мельхіор.
Шкіряний чохол у комплекті, з підвісом на ремінь.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 280 мм
✔️ Довжина клинка - 150 мм
✔️ Ширина клинка - 36 мм
✔️ Товщина обуха - 5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 280 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 150 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Ширина леза | 36 мм |
- Ціна: 6 950 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ніж ручної роботи з ламінованого дамаська «Обвалочний #3» зі шкіряними піхвами 61 HRC.
6 950 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



