




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний ніж робимо тільки під замовлення. Термін виготовлення - 2-3 тижні.
⚔️ Ніж ручної роботи «Крук #1».
📍 Клинок виготовлений із австрійської нержавіючої сталі марки N690.
Твердість 60 одиниць.
Спуски прямі, зведення в 0,8 мм.
Фініш клинка - блеквош.
Загострений під кутом 39 градусів.
Ніж суцільнометалевий, накладки з G10.
Ножни з кайдекса у комплекті, кріплення на вибір тек лок або молі лок.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 215 мм
✔️ Довжина клинка - 110 мм
✔️ Ширина клинка - 29 мм
✔️ Товщина обуха - 4.1 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 215 мм |
| Довжина рукоятки | 105 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | N690 |
| Поверхня | Стоунвош |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Товщина леза | 4.1 мм |
| Ширина леза | 29 мм |
- Ціна: 6 440 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ніж ручної роботи «Крук #1» з піхвами з кайдексу N690/61 HRC.
6 440 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


