Новинка










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Бушкрафт #9».
📍 Клинок виготовлений із дамаської сталі, більше 600 шарів.
Твердість 60 одиниць.
Склад сталі - У8 та ХВГ.
Спуски прямі, зведення в 0,3 мм.
Ніж суцільнометалевий, накладки з G10 на двох гвинтах.
Ножни з кайдекса у комплекті.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 250 мм
✔️ Довжина клинка - 125 мм
✔️ Ширина клинка – 30 мм
✔️ Товщина обуха - 5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 250 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 125 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
- Ціна: 8 250 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ніж ручної роботи з дамаської сталі «Бушкрафт #9» з піхвами з кайдексу 60HRC.
8 250 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




