



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поздовжня дошка з дуба:
⠀
- для ефектної подачі
- для нарізки
- бюджетного та крутого подарунка.
Власне виробництво
- дошка виготовлена з якісного дубу
- можливе нанесення індивідуального гравіювання.
⠀
Оснащена жолобом для соку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 25 мм |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Так |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 724 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Кругла дубова дошка із жолобом діаметром 25 см
724 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
