




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- просякнута мінеральним маслом з бджолиним воском
- оснащена силіконовими ніжками і бічними ручками для зручності
- має ідеально гладку поверхню
- гарна структура дерева
- власне виробництво
- є можливість нанесення індивідуального гравірування
- також додатково на будь дошці можна зробити жолоб
- при виготовленні торцевої дошки використовується екологічний клей, що допускає контакт з продуктами харчування
Якість гарантуємо власним виробництвом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Ручка | Є |
| Товщина | 45 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 2 342 ₴
- Спосіб упаковки: Дошка йде разом з інструкцією по догляду. Пакування: крафтовий картонний коробок.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Торцева обробна дошка розміром 50х30 см з дуба
2 342 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





