




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кругла торцева обробна дошка, яку не хочеться випускати з рук ⠀
- підходить для нарізки і шинкування продуктів
- подати на такому виріб можна будь-яку страву: буде красиво і ефектно
- дошка оснащена бічними ручками, щоб зручно було братися
- просякнута мінеральним маслом з бджолиним воском
- додатково можна зробити жолоб для соку (+50 грн) ⠀
Дошка доступна в двох варіантах: ⠀
27 см - 560 грн
30 см - 620 грн
Якість гарантуємо власним виробництвом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 30 мм |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 1 600 ₴
- Спосіб упаковки: Дошка йде разом з інструкцією по догляду. Пакування: фірмовий білий коробок з нашим логотипом - чудово підійде одразу на подарунок.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Кругла торцева обробна дошка діаметром 30 см з дуба та ясена
1 600 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


