




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плетіння - завжди актуальний візерунок для торцевої обробної дошки ⠀
- виглядає дуже ефектно
- оснащена силіконовими ніжками і бічними ручками
- просякнута мінеральним маслом з бджолиним воском
- оптимальна робоча поверхня
- виготовлена з ясена і термоясеня
- власне виробництво
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Ручка | Є |
| Товщина | 40 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 2 157 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Торцева обробна дошка "плетінка" розміром 30х40 см
2 157 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




