Топ










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Гільза #2».
📍 Клинок виготовлений із нержавіючої сталі марки 50х14мф.
Твердість 58-59 одиниць.
Фініш клинка - темна матова поверхня.
Руківʼя з дерева ясень, тильник з гільзи ДШК, монтаж наскрізний.
Больстер - латунь.
Ножни з кайдекса у комплекті.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 235 мм
✔️ Довжина клинка - 120 мм
✔️ Ширина клинка - 20 мм
✔️ Товщина обуха - 3.2 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 235 мм |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 50Х14МФ |
| Матеріал піхов | Kydex |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 120 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Ширина леза | 20 мм |
- Ціна: 2 350 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ніж ручної роботи «Гільза #2» з піхвами з кайдексу 50х14мф/59 HRC.
2 350 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



