




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Grave #2» (Грейв #2).
📍 Клинок виготовлений із австрійської нержавіючої сталі марки N690.
Твердість 61 одиниця.
Спуски прямі, зведення в 0,5 мм.
Загострений під кутом 38 градусів.
Фініш клинка - стоунвош.
Накладки з G10 на двох гвинтах.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина – 198 мм
✔️ Довжина клинка – 90 мм
✔️ Ширина клинка – 38 мм
✔️ Товщина обуха – 4.8 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 198 мм |
| Довжина рукоятки | 108 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | N690 |
| Поверхня | Стоунвош |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 4.8 мм |
| Ширина леза | 38 мм |
- Ціна: 7 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ніж ручної роботи «Grave #2» (Грейв #2) з піхвами з кайдексу N690/61 HRC.
7 100 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

