




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шанові покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
🗡 Бойовий кортик ручної роботи «Каратель #7».
📍 Клинок виготовлений з кованої сталі марки Х12МФ.
Твердість 60-61 одиниця.
Фініш клинка стоунвош.
Зведення спусків в 0.8 мм.
Заточка під 20 градусів.
Кортик суцільнометалевий, накладки з мікарти.
Піхви з АБС пластику в комплекті.
Кріплення тек-лок або молі-лок на вибір.
Ніж дуже зручний та надійний!
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 300 мм
✔️ Довжина клинка - 170 мм
✔️ Ширина клинка - 38 мм
✔️ Товщина обуха - 5 мм
✔️ Вага - 260 гр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 300 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Матеріал рукоятки | Микарта |
| Поверхня | Стоунвош |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 170 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Ширина леза | 38 мм |
- Ціна: 7 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Бойовий кортик ручної роботи «Каратель #7» з піхвами з АБС пластику Х12МФ/61 HRC
7 100 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


