




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Перун #1», в японському стилі.
📍 Виготовлений із австрійської нержавіючої сталі марки N690.
Твердість 61 одиниця.
Спуски прямі, зведення в 0.7 мм.
Фініш клинка - ручний повздовжний сатин.
Руківʼя з мікарти, монтаж всадний.
Больстер - нержавіюча сталь.
Шкіряний чохол у комплекті, з підвісом на ремінь.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина – 310 мм
✔️ Довжина клинка – 170 мм
✔️ Ширина клинка – 36 мм
✔️ Товщина обуха – 4.7 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 310 мм |
| Довжина рукоятки | 140 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | N690 |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Матеріал рукоятки | Микарта |
| Поверхня | Сатин |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 170 мм |
| Товщина леза | 4.7 мм |
| Ширина леза | 36 мм |
- Ціна: 5 850 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ніж ручної роботи «Перун #1», в японському стилі зі шкіряними піхвами N690/61 HRC.
5 850 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



