




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний ніж робимо тільки під замовлення. Термін виготовлення - 2-3 тижні.
⚔️ Ніж ручної роботи «Акула #1».
📍 Виготовлений із австрійської порошкової нержавіючої сталі марки N690.
Твердість 61 одиниця.
Спуски прямі, зведення в 1 мм.
Фініш клинка - машинний сатін та травлення.
Загострений під кутом 39 градусів.
Ніж суцільнометалевий, накладки з мікарти на трьох гвинтах та отвором під шнурок.
Ніж дуже зручний та приємно лежить в руці.
Чохол з кайдексу в комплекті.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина – 245 мм
✔️ Довжина клинка – 115 мм
✔️ Ширина клинка – 38 мм
✔️ Товщина обуха – 3.7 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 245 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | N690 |
| Матеріал рукоятки | Микарта |
| Поверхня | Сатин |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 115 мм |
| Товщина леза | 3.7 мм |
| Ширина леза | 38 мм |
- Ціна: 6 470 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ніж ручної роботи «Акула #1» з піхвами з кайдексу N690/61 HRC
6 470 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



