




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Каратель #6».
📍 Виготовлений із ламінованого дамаська.
Склад - на ріжучий кромці Х12Ф1, обкладки 40х13 та нікель.
Твердість 60-61 одиниця.
Спуски прямі, зведення в 0.8 мм.
Загострений як бритва.
Руківʼя з мікарти.
Гарда та тильник - мельхіор.
Шкіряний чохол у комплекті.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 320 мм
✔️ Довжина клинка - 185 мм
✔️ Ширина клинка - 38 мм
✔️ Товщина - 5.5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 320 мм |
| Довжина рукоятки | 135 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 185 мм |
| Товщина леза | 5.5 мм |
| Ширина леза | 38 мм |
- Ціна: 8 265 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ніж ручної роботи з ламінованого дамаська «Каратель #6» зі шкіряними піхвами 60-61HRC
8 265 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

