




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Фін #6».
📍 Виготовлений з австрійської порошкової, нержавіючої сталі марки М390.
Твердість 62-63 одиниці.
Спуски прямі, зведення в 0.4мм.
Заточений під 39 градусів.
Фініш клинка - блеквош.
Руків'я із залізного дерева айронвуд.
Больстер та проставка - нержавійка.
Ножни з кайдекса в комплекті.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина – 240 мм
✔️ Довжина клинка – 117 мм
✔️ Ширина клинка – 25.5 мм
✔️ Товщина обуха – 3.6 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 240 мм |
| Довжина рукоятки | 123 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | N690 |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 117 мм |
| Товщина леза | 3.6 мм |
| Ширина леза | 25.5 мм |
- Ціна: 7 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ніж ручної роботи «Фін #6» з піхвами з кайдекса М390/62-63 HRC
7 290 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
