




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Скінер #8».
📍 Клинок виготовлений із австрійської, порошкової, нержавіючої сталі марки М398.
Твердість - 64 одиниці.
Спуски прямі від обуха в 0.3 мм.
Фініш клинка - блеквош.
Заточка під 39 градусів, як бритва.
Руківʼя з карбону.
Шкіряний чохол в комплекті з підвісом на ремінь.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 235 мм
✔️ Довжина клинка - 115 мм
✔️ Ширина клинка - 31 мм
✔️ Товщина обуха - 4 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 235 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал рукоятки | Карбон |
| Призначення | Полювання |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 64 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 115 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Ширина леза | 31 мм |
- Ціна: 14 700 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ексклюзивний ніж ручної роботи «Скінер #8» (Шкурник) з піхвами зі шкіри М398/64 HRC
14 700 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

