




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Звертаємо вашу увагу, що цей ніж виготовляється лише під замовлення.
⚔️ Эксклюзивный нож ручной работы «Скала #1».
📍 Клинок изготовлен из порошковой стали марки CPM 10V, это одна из лучших ножевых сталей!
Твердость – 65 единиц.
Спуски прямые, сводка в 0.4мм.
Финиш клинка – блэквош.
Заостренный на ручном станке под 38 градусов.
Рукоятка - G10.
Кожаный чехол в комплекте с подвесом на ремень.
📌 Характеристики:
✔️ Общая длина – 205 мм
✔️ Длина клинка - 95 мм
✔️ Ширина клинка - 26 мм
✔️ Толщина обуха - 4 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 205 мм |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
- Ціна: 13 700 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ексклюзивний ніж ручної роботи «Скеля #1» зі шкіряними піхвами CPM 10V/65 HRC
13 700 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



