




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Захисник #3».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 255 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 135 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
- Ціна: 4 370 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Тактичний ніж ручної роботи «Захисник #3» з піхвами з кайдексу 65Г/60 HRC
4 370 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
