




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичний наявність ножів у менеджера магазину.
🔪 Професійний ніж ручної роботи «Сантоку #6».
📍 Клинок виготовлений з австрійської нержавіючої сталі марки N690.
Твердість - 61 одиниця.
Фініш клинка машинний сатін.
Спуски прямі, зведення в 0.1-0.2 мм.
Загострений під 34 градусів.
Ніж суцільнометалевий, накладки з айронвуда.
Шкіряний чохол у комплекті, з підвісом на ремінь.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина – 320 мм
✔️ Довжина клинка – 190 мм
✔️ Ширина клинка – 40 мм
✔️ Товщина обуха – 2.7 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 190 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | N690 |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Призначення | Повсякденний |
| Поверхня | Сатин |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Ширина леза | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 190 см |
- Ціна: 5 870 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Кухонний ніж ручної роботи «Сантоку #6» зі сталі N690/61 HRC
5 870 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


