




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Бойовий ніж ручної роботи «Антитерор #1».
📍 Виготовлений із дамаської сталі, понад 800 шарів. Склад - У10а і ХВГ.
Твердість 60-61 одиниць.
Спуски прямі, зведення в 0,7 мм.
Заточування полуторне.
Руківʼя з грабу.
Лиття - мельхіор з чорнінням.
Шкіряний чохол в комплекті, з підвісом на ремінь.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 290 мм
✔️ Довжина клинка - 160 мм
✔️ Ширина клинка - 38 мм (в найширшому місці)
✔️ Товщина обуха - 5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 290 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 160 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Ширина леза | 38 мм |
- Ціна: 8 260 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Бойовий ніж ручної роботи з дамаської сталі «Антитерор #1» зі шкіряними піхвами 60-61 HRC.
8 260 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

