




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Патріот #4».
📍 Виготовлений з нержавіючої сталі марки 50х14мф.
Дана сталь не вимагає жодного догляду і добре тримає заточку.
Твердість 57-58 одиниць.
Фініш клинка стоунвош.
Гравіювання нанесене лазером.
Руків‘я з ясеня просочений олією.
Больстер – латунь.
Шкіряний чохол в комплекті.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 280 мм
✔️ Довжина клинка - 155 мм
✔️ Товщина обуха - 2.5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 280 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Поверхня | Стоунвош |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 155 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
- Ціна: 4 130 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Бойовий ніж ручної роботи «Патріот #4» зі шкіряними піхвами 50х14мф/HRC 57-58
4 130 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





