




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
⚔️ Ніж ручної роботи із дамаської сталі «Фінка #6»
Елегантний та надійний ніж, створений майстрами вручну, поєднує міцність дамаскою сталі та вишуканий дизайн. Підходить для полювання, риболовлі, туризму чи колекції. Відрізняється високою твердістю та гостротою, завдяки чому стане надійним супутником у будь-яких умовах.
📍 Опис:
- Клинок виготовлений із дамаської сталі (ріжуча кромка Х12Ф1, обкладки 40Х13+нікель).
- Твердість 60-61 HRC.
- Спуски прямі, зведення – 0,7 мм.
- Заточений як бритва.
- Рукоять із ясена (торцевий спив).
- Гарда та тильник – мельхіор.
- Чохол із натуральної шкіри в комплекті.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина – 285 мм
✔️ Довжина клинка – 155 мм
✔️ Ширина клинка – 30 мм
✔️ Товщина обуха – 4.8 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 285 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Товщина леза | 4.8 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина леза | 155 см |
- Ціна: 6 950 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ніж ручної роботи із дамаської сталі «Фінка #6» зі шкіряними піхвами 60-61 HRC.
6 950 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



