Новинка










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
🗡 Кинджал ручної роботи «Тінь леза #2».
📍 Клинок виготовлений із кованої сталі марки Х12МФ.
Твердість 60 одиниць.
Фініш клинка - матова поверхня.
Руківʼя з грабу.
Больстер та тильник латунь.
Шкіряний чохол у комплекті, з підвісом на ремінь.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 285 мм
✔️ Довжина клинка - 160 мм
✔️ Ширина клинка - 34 мм
✔️ Товщина обуха - 4.7 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 285 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 160 мм |
| Товщина леза | 4.7 мм |
| Ширина леза | 34 мм |
- Ціна: 6 480 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Кинджал ручної роботи «Тінь леза #2» з піхвами зі шкіри Х12МФ/60 HRC.
6 480 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




