Новинка










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Шторм #1».
📍 Клинок виготовлений із кованої сталі марки Х12МФ.
Міцна сталь, добре тримає заточку.
Твердість на 61-62 одиницю.
Клинок протравлен у хлорному залізі для додатковою корозійної стійкості.
Зведення спусків у 0.4 мм.
Ніж суцільнометалевий, накладки виготовлені з G10 - міцний та вологостійкий матеріал.
Шкіряний чохол у комплекті, можна підвісити на ремінь.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 250 мм
✔️ Довжина клинка - 130 мм
✔️ Ширина клинка - 32 мм
✔️ Товщина обуха - 4 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 250 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 130 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Ширина леза | 32 мм |
- Ціна: 4 850 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Бойовий ніж ручної роботи «Шторм #1» зі шкіряними піхвами Х12МФ/61 HRC.
4 850 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



