Топ










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Оркоріз Танто #3».
📍 Виготовлений зі сталі марки У8.
Твердість 60 одиниц.
Заточка під 39 градусів.
Клинок протравлений у хімічному складі, антикорозійне покриття.
Ніж суцільнометалевий, накладки з текстоліту на трьох гвинтах з отвором під шнурок, у руці лежить приємно та дуже зручно.
Піхви з абс пластику в комплекті.
📌 Характеристики:
- Загальна довжина — 275 мм
- Довжина клинка — 145 мм
- Ширина клинка — 33 мм
- Товщина обуха — 4.3 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 275 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 145 мм |
| Товщина леза | 4.8 мм |
| Ширина леза | 33 мм |
- Ціна: 4 350 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Бойовий тактичний ніж ручної роботи «Оркоріз Танто #3» з піхвами з АБС пластику У8/60 HRC
4 350 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


