Новинка










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Складний ніж з ламінованного дамаська (китайського виробництва преміум класу).
📍 Ніж від перевіреного постачальника, якість дійсно топова, без люфта та інших браків.
Сталь - ламінований дамаск, по центру VG10.
Твердість 60 HRC.
Накладки - ебенове дерево.
Загострений як бритва.
Шкіряний чохол у комплекті, з підвісом на ремінь.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 215 мм
✔️ Довжина клинка - 95 мм
✔️ Ширина клинка - 28 мм
✔️ Товщина обуха - 3 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Довжина ножа | 215 мм |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Заточка леза | Двостороння |
| Розмір леза | |
| Товщина леза | 3 мм |
| Довжина леза | 95 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина леза, мм | 10 |
- Ціна: 4 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Складний ніж з ламінованного дамаська, 60 HRC.
4 500 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


