




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановін покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Лев #17».
📍 Клинок виготовлений з ламінованого дамаска.
Склад - по центру сталь Х12МФ, обкладки 60с2а (ресора).
Твердість 60-61 одиниця.
Руків‘я з мореного дуба.
Лиття - мельхіор.
Шкіряний чохол у комплекті, з підвісом на ремінь.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 330 мм
✔️ Довжина клинка - 165 мм
✔️ Ширина клинка - 35 мм
✔️ Товщина обуха - 4.5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 330 мм |
| Довжина рукоятки | 168 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 165 мм |
| Товщина леза | 4.5 мм |
| Ширина леза | 35 мм |
- Ціна: 6 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ніжн ручної роботи з дамаської сталі «Лев #17» зі шкіряними піхвами 60-61HRC.
6 300 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



