




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Апокаліпсис #1».
📍 Клинок виготовлений із австрійської сталі марки К110.
Твердість 61 одиниця.
Подвійні спуски, щоб кінчик був товстим.
Загострений під кутом 20 градусів на сторону.
Фініш клинка - хімічне оксидування.
Ніж суцільнометалевий, накладки з G10.
Ножни з кайдекса у комплекті.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 235 мм
✔️ Довжина клинка - 110 мм
✔️ Ширина клинка - 32.5 мм
✔️ Товщина обуха - 4.5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 235 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Kydex |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Товщина леза | 4.5 мм |
| Ширина леза | 32.5 мм |
- Ціна: 6 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ніж ручної роботи «Апокаліпсис #1» піхви з кайдекса К110/61 HRC.
6 200 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
