




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Анаконда #1».
📍 Клинок виготовлений із дамаської сталі, більше ніж 800 шарів.
Склад сталі - ХВГ та У10
Твердість 60-61 одиниця.
Спуски прямі, зведення в 0,4 мм.
Руків’я - дерево лайсвуд.
Больстер та тильник - латунь.
Шкіряний чохол у комплекті, з підвісом ра ремінь.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 265 мм
✔️ Довжина клинка - 140 мм
✔️ Ширина клинка - 30 мм
✔️ Товщина обуха - 4.2 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 265 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 140 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
- Ціна: 8 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ніж ручної роботи з дамаської сталі «Анаконда #1» з шкіряними піхвами 60 HRC.
8 000 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



