




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Бюджетний ніж ручної роботи «Щука #4».
📍 Виготовлений із нержавіючої сталі марки 65х13.
Твердість 57 одиниць.
Спуски вогнуті, зведення в 0.7 мм.
Загострений до бритви.
Гравіювання на клинку нанесено лазером.
Ніж суцільнометалевий, накладки з ясеня на трьох заклепках.
Больстер - нержавіюча сталь.
Шкіряний чохол у комплекті, з підвісом на ремінь.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 280 мм
✔️ Довжина клинка - 180 мм
✔️ Ширина клинка - 29 мм
✔️ Товщина обуха - 2.5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 280 мм |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 65X13 |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Поверхня | Дзеркальна |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 180 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Ширина леза | 29 мм |
- Ціна: 1 950 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Рибальський ніж ручної роботи «Щука #4» зі шкіряним чохлом 65х13/57 HRC.
1 950 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

