



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цегляна кладка — завжди актуальний візерунок для торцевої обробної дошки.
- має дуже ефектний вигляд
- оснащена силіконовими ніжками та бічними ручками
- просякнута мінеральною олією з бджолиним воском
- оптимальна робоча поверхня
- власне виробництво
Також можливо зробити жолоб по периметру або нанести індивідуальне гравіювання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 350 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Ручка | Є |
| Товщина | 30 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 1 785 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Торцева обробна дошка "цегла" 25х35 см
1 785 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
