




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наша мега крута масивна дошка з дуба та ясена, призначена для приготування найкрутіших страв.
⠀
Місткість з нержавіючої сталі об'ємом 8 літрів, в яку поміститься вся необхідна кількість продуктів.
⠀
Для ще кращої фіксації на столі дошка має силіконові ніжки.
⠀
Також є можливість нанесення персонального гравіювання.
⠀
Просочена мінеральною олією з бджолиним воском.
⠀
Місткість з нержавіючої сталі об'ємом 8 літрів, в яку поміститься вся необхідна кількість продуктів.
⠀
Для ще кращої фіксації на столі дошка має силіконові ніжки.
⠀
Також є можливість нанесення персонального гравіювання.
⠀
Просочена мінеральною олією з бджолиним воском.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Ручка | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 340 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 4 571 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Торцева обробна дошка з дуба та ясена з гастроємністю 60х34 см
4 571 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
