


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класична кругла дошка, яка буде актуальною завжди
⠀
На ній зручно різати, і при цьому дошка ідеально підійде для гарної подачі
⠀
Додатково можливе нанесення індивідуального гравіювання, що зробить виріб особливим!
⠀
Власне столярне виробництво.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр | 270 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 30 мм |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 1 507 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Торцева обробна дошка з дуба та ясена 27 см
1 507 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
