


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зроблена з ясеню та сапелі вищого ґатунку. ⠀
Просочена мінеральною олією з бджолиним воском. ⠀
Для зручності використання дошка оснащена силіконовими ніжками, які перешкоджають ковзанню дошки по поверхні стільниці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 1 850 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Торцева обробна дошка в стилі шахи розміром 35*20 см
1 850 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
