




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійна дошка з ясена та термоясена з гастрономічною ємністю для вашої кухні ⠀
- для нарізки та шинкування
- висувна гастроємність, що повністю витягується, об'ємом 1.3 літра з харчової нержавіючої сталі забезпечує зручність при різанні: продукти можна відразу з дошки складати в неї.
- дошка не тупить кухарський ніж
- глибока обробка деревини бджолиним воском у поєднанні з мінеральною олією захищає дошку від вологості та забруднень
- знизу дошки встановлені силіконові ніжки
- при виготовленні торцевої дошки використовується екологічний клей, що допускає контакт із продуктами харчування.
Якість гарантуємо власним виробництвом.
Дошка має гарний шляхетний колір, чудова ідея для подарунка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 5.5 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 5.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 3 351 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Торцева обробна дошка з ясена та термоясена розміром 30х40 см
3 351 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

