




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Тактичний ніж ручної роботи «Лютий #2».
📍 Клинок виготовлен з кованої сталі марки Х12МФ.
Твердість - 60 одиниць.
Спуски прямі, зведення в 0.7 мм.
Фініш клинка - блеквош.
Загострений під кутом 39 градусів.
Ніж суцільнометалевий, накладки з мікарти.
Збаланосваний на упорі.
Ножни з АБС пластику в комплекті.
Дуже міцний, зручний та надійний ніж!
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 260 мм
✔️ Довжина клинка - 140 мм
✔️ Ширина клинка - 40 мм
✔️ Товщина обуха - 5 мм
📎 Додатково до ножа можна придбати:
✔️ (кріплення на пояс)
✔️ (кріплення на молле)
✔️ (кріплення кліпса)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 260 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Матеріал рукоятки | Микарта |
| Поверхня | Стоунвош |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 140 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Ширина леза | 40 мм |
- Ціна: 5 350 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Тактичний ніж ручної роботи «Лютий #2» з піхвами з АБС пластику Х12МФ/60 HRC
5 350 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


