




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Борзий #1».
📍 Клинок виготовлений із кованої сталі марки Х12МФ.
Твердість 60 одиниць.
Спуски прямі, зведення в 0.5мм.
Фініш клинка - блеквош.
Загострений під кутом 39 градусів.
Ніж суцільнометалевий, накладки з мікарти.
Ножни з кайдексу в комплекті.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 200 мм
✔️ Довжина клинка - 95 мм
✔️ Ширина клинка - 38 мм
✔️ Товщина обуха - 4.5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Довжина рукоятки | 105 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Матеріал рукоятки | Микарта |
| Поверхня | Стоунвош |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Товщина леза | 4.5 мм |
| Ширина леза | 38 мм |
- Ціна: 5 520 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ніж ручної роботи «Борзий #1» з піхвами з кайдексу Х12МФ/60 HRC
5 520 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



