




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Кіборг #4».
📍 Клинок виготовлений із кованої сталі марки Х12МФ.
Твердість 61 одиниця.
Фініш клинка блеквош.
Спуски прямі, зведення в 0.7 мм.
Загострений під 39 градусів, як бритва.
Руківʼя з наборної шкіри та граба, монтаж сквозний.
Больстер - нейзильбер.
Чохол з АБС пластику в комплекті.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина – 250 мм
✔️ Довжина клинка – 130 мм
✔️ Ширина клинка – 34 мм
✔️ Товщина обуха – 4 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 250 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Призначення | Полювання |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 130 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Ширина леза | 34 мм |
- Ціна: 4 750 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ніж ручної роботи «Кіборг #4» (малий) з піхвами з АБС пластику Х12МФ/61 HRC
4 750 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


