




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ув. покупатели! Уточняйте фактическое наличие ножей у менеджера магазина.
🗡 Бойовий кортик ручної роботи «Блек #1»
📍 Виготовлений з кованої сталі У8.
Твердість – 60 одиниць.
Клинок протруєний у хімічному складі, не бликує.
Кортик суцільнометалевий.
Рукоять із полімеру на двох гвинтах, міцний матеріал і не боїться вологи.
Піхви з кайдекса з паракордом у комплекті.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 300 мм
✔️ Довжина клинка - 170 мм
✔️ Ширина клинка - 38.5мм
✔️ Товщина обуха - 4.3 мм
✔️ Вага - 233 гр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ножа | 300 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 170 мм |
| Товщина леза | 4.3 мм |
| Ширина леза | 38.5 мм |
- Ціна: 6 370 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Бойовий тактичний ніж ручної роботи кортик «Блек #1» з піхвами з кайдекса нескладний У8
6 370 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 197-31-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


